"Niech Twoje pożywienie będzie dla Ciebie lekarstwem, a Twoje lekarstwo pożywieniem."

Hipokrates

O mnie

Żywienie i jego wpływ na zdrowie człowieka fascynuje mnie od dawna. Jest to wiedza, którą nieustannie zgłębiam i poszerzam.

Jestem również pasjonatką psychobiologii. Wierzę, że stan naszego umysłu i emocji jest jednym z kluczowych czynników, które determinują nasze zdrowie. W swoich poszukiwaniach odkryłam rewelacyjny wpływ metody Access Bars na nasze ciało i umysł i zostałam certyfikowanym praktykiem zabiegów Access Bars i Access Facelift.

W swojej pracy opieram się na literaturze fachowej, aktualnych badaniach naukowych, stale dokształcam się i biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach dietetycznych i nie tylko.

Od pewnego czasu moją miłością jest również Ajurweda, która jest kompleksowym systemem medycznym liczącym ponad 5 tys. lat. To co mnie nieustannie zachwyca w Ajurwedzie, to fakt, że przez ten cały czas jest stała i niezmienna, a najnowsze doniesienia naukowe co rusz potwierdzają fakty, które na gruncie Ajurwedy był znane już od dawna. Aby pogłębić swoją wiedzę w tym kierunku na początku 2019 roku ukończyłam kurs Konsultanta Ajurwedy organizowany przez Shivani Ayurveda w Dharmshala. Ajurweda w piękny, mądry i całościowy sposób podchodzi do człowieka. Na gruncie Ajurwedy, aby cieszyć się dobrym zdrowiem należy zatroszczyć się zarówno o nasze ciało, umysł i duszę.

Nazwa poradni BIORYTM nawiązuję do ajurwedyjskiego porządku dnia Dinacharya.

Gdy pracujesz ze mną to oprócz skrojonego na miarę planu żywieniowego otrzymujesz również szereg wspierających twoje zdrowie zaleceń dotyczących stylu życia.

Jadłospisy są układane indywidualnie, dostosowane głównie do Ciebie, ale również do panującej pory roku, zawierają sezonowe warzywa i owoce, bazują głównie na lokalnych produktach.

Staram się, aby ułożone prze zemnie plany żywieniowe były jak najbardziej dostosowane do twojego rytmu dnia, pracy, preferencji żywieniowych.

Na pierwszej konsultacji wspólnie ustalamy odpowiedzi na takie pytania jak:

Jaki jest Twój cel?, Co chcesz osiągnąć ?, Jakimi możliwościami dysponujesz, aby zbliżyć się do upragnionego celu?, Co możesz zrobi, aby osiągną cel?, Jakie przeszkody mogą pojawić się na twojej drodze?, Jak je pokonać?

Jeśli czujesz, że praca ze mną to coś dla Ciebie to serdecznie zapraszam Cię do kontaktu.

Joasia

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych