"Niech Twoje pożywienie będzie dla Ciebie lekarstwem, a Twoje lekarstwo pożywieniem."

Hipokrates

Zabieg access bars

Proces Manualny BARS® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała przyznawany w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork).
Światowej sławy biolog Bruce Lipton udowodnił, że na nasze życie w największym stopniu wpływ mają przekonania. Jeśli (najczęściej nieświadomie, w dzieciństwie) przyjęliśmy negatywny program, to on kieruje naszym życiem.
Proces Manualny BARS® jest to zabieg, polegający na dotykaniu określonych punktów na głowie, dzięki czemu następuje rozładowanie spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w Twoim mózgu.
Są to punkty, w których przechowujemy wzorce, myśli, osądy, przekonania na temat siebie i świata. Przekonania te przyjmujemy świadomie, lub nieświadomie od naszych rodziców, bliskich, społeczeństwa.
Podczas zabiegu praca fal mózgowych zostaje spowolniona, aby pozwolić na depolaryzację wzorców zachowań i systemów przekonań, które funkcjonowały w nas od dzieciństwa.
Zabieg ten powoduje, że przestajemy funkcjonować na zasadzie autopilota i zaczynamy przyjmować – zamiast odrzucać. Zaczynamy być obecni w naszym życiu, a przeszłość nie ma takiego wpływu na przyszłość, co zmienia prawdopodobieństwo przyszłych możliwości.

Korzyści z sesji BARS®

-pomaga oczyścić umysł
-uwolnić się od ograniczeń
-zmniejszenie poziomu lęków
-większa łatwość i zdolność podejmowania decyzji i dokonywania zmian życiowych,
-wyraźna redukcja stresu
-znika bezsenność
-zwiększa się poczucie własnej wartości
-uodpornienie na stres
-znika otumanienie, pojawia się trzeźwość i przytomność umysłu
-zaczynasz być bardziej obecny w swoim życiu, a przeszłość przestaje dominować
-synchronizacja półkul mózgowych
-działa na głębokim poziomie, dzięki czemu zmiany są trwałe
-zmiana zachodzi na nieświadomym poziomie - nie trzeba znać przyczyny swoich problemów
-oczyszczanie odbywa się podczas relaksu, bez potrzeby przerabiania problemów omawiania ich czy wracania do dawnych doświadczeń
-synchronizacja półkul mózgowych
-efektem ubocznym jest odprężenie, uczucie spokoju, większa efektywność działania

Przebieg sesji
Jedna sesja trwa ok 1 - 1,5 godziny. Jest to bardzo przyjemny zabieg wykonywany na leżąco. Osoba wykonująca sesję dotyka delikatnie odpowiednich punktów na głowie. Większość osób odczuwa odprężenie, uczucie spokoju lub doenergetyzowania. Niektórzy odczuwają inne reakcje, mogą pojawiać się skojarzenia z konkretnymi sytuacjami. W większości przypadków u osób, którym został wykonany zabieg pojawia się uczucie odprężenia w ciele jak po masażu. Każda sesja jest indywidualna. Bars można stosować u każdego, nie ma ograniczeń ani przeciwwskazań do jej stosowania ze względu na wiek, chorobę, nastrój, uzależnienie.

Sesja BARS® dla dzieci

U dzieci można stosować Bars® w przypadku:
stresu i bezsenności
polepszenia funkcjonowania przy ADHD i ADD
moczenia nocnego
poprawy wyników w nauce

U dzieci sesja trwa maksymalnie 45 minut, jest to uzależnione od wieku dziecka.

Filmy dotyczące Access Bars

https://www.youtube.com/watch?v=emGCwtctSQE

https://www.youtube.com/watch?v=DgGbFRjqQPk&t=291s

https://www.youtube.com/watch?v=5UjO-LC-RHs

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych