"Niech Twoje pożywienie będzie dla Ciebie lekarstwem, a Twoje lekarstwo pożywieniem."

Hipokrates

Zabieg access facelift

 

Access FACELIFT™, otrzymało Świadectwo Jakości od Amerykańskiej Organizacji Certyfikującej Masażystów i Fizjoterapeutów (NCBTMB).


 Facelift to niezwykły proces manualny, który pozwala w bezpieczny i trwały sposób odmłodzić twarz i odwrócić objawy starzenia. Po zabiegu Facelift twarz wygląda młodo, ale naturalnie – jest rozświetlona i pełna blasku. Jest to alternatywa dla osób, które szukają naturalnych metod (bez botoksu, operacji plastycznych czy inwazyjnych zabiegów) w drodze do młodego, witalnego i pięknego ciała.

Zabieg polecany jest również osobą, które mają problem z akceptacją swojego ciała. Świetnie sprawdza się jako wspomaganie dla osób borykających się z tematem nadwagi i podejmujących wyzwanie jakim jest skuteczne i długotrwałe odchudzanie. Osoby takie często nie akceptują swojej osoby, oraz swojego ciała – tu przychodzi nam z pomocą zabieg Access Facelift ™. Sam zabieg, oprócz widocznych efektów odmładzania, polepsza zdrowie i samopoczucie i uwalnia od wewnętrznych, ograniczających przekonań na temat siebie i swojego wyglądu. Rezultatem jest akceptacja swojego ciała, poczucie atrakcyjności i piękna.

Procesowi podlega nie tylko sama twarz, ale również mózg i nerw błędny, oraz najważniejsze wewnętrzne gruczoły dokrewne organizmu: grasica, szyszynka, tarczyca, przysadka. Pojedynczy zabieg trwa około 1,5 godziny i polega na delikatnym dotyku obszarów twarzy, głowy i dekoltu.Rezultaty jakie uzyskasz po zabiegach:

Wygląd

 • nasza skóra staje się jędrniejsza
 • zmniejsza się ilość zmarszczek
 • likwiduje objawy starzenia
 • twarz staje się rozświetlona i promienna
 • wygładzenie i rozjaśnienie skóry

Zdrowie

 • odczuwamy więcej witalności
 • poprawia się nasze samopoczucie
 • mamy lepszą kondycję

Psychika

 • polepszenie kontaktu ze swoim ciałem
 • uwolnienie od ograniczeń na temat swojego ciała, wyglądu i piękna
 • akceptacja siebie i swojego wyglądu


Zauważalna zmiana pojawia się zwykle po ok. 3 zabiegach. Jest to jednak proces indywidualny, zależny od naszej psychiki i trybu życia. U niektórych zmiana jest już po jednym zabiegu, a u innych dopiero po 6-7. Zaleca się przed zabiegami skorzystać z choć jednej sesji Bars, która może mieć wpływ na jego większą skuteczność.

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych